Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Wyspa skarbów w Multikinie

patronat TerazTeraz
powrót
Wyspa skarbów w Multikinie
Treasure Island National Theatre

24 lutego 2015 r. o godz. 19:00 zapraszamy do sieci Multikino na kolejną transmisję z National Theatre. Tym razem będzie to spektakl familijny pt. „Wyspa skarbów”. Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć 24 lutego w Multikinie w 16 kinach sieci Multikino. Spektakl dla widzów od 10 roku życia. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl

Jest ciemna burzliwa noc. Gwiazdy poznikały. Jim, wnuczka właściciela tawerny, otwiera drzwi budzącemu grozę nieznajomemu. Wraz ze starym żeglarzem u jego stóp pojawia się skrzynia pełna tajemnic. Dziewczyna zaprasza przybysza do środka i tak niebezpieczna podróż się zaczyna... Kto nie chciałby mieć taty pirata poszukującego ukrytego skarbu? Albo przynajmniej takiego, który rysuje tajemnicze mapy i opowiada barwne historie o szajce morskich łupieżców? Takim ojcem był autor XIX-wiecznej powieści przygodowej „Wyspa skarbów”. Szkot Robert Louis Stevenson dzięki zabawie ze swoim przybranym synem stworzył dzieło, które zaszczepiło w świadomości społecznej przedstawiany do dziś obraz piratów, a także na dobre wpisało się do kanonu literatury młodzieżowej.

Zwiastun spektaklu National Theatre "Wyspa skarbów".


Zapowiedź spektakl ze scenami teatralnymi.


Szczegóły:
Autor: Bryony Lavery na podstawie powieści Roberta Louisa Stevensona pod tym samym tytułem.
Obsada:
Arthur Darvill jako Długi John Silver
Patsy Ferran jako Jim Hawkins
Czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl zobaczymy 24 lutego 2015 o godzinie 19:00 w 16 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze. Uwaga! Pokaz spektaklu nie odbędzie się w Multikino Złote Tarasy, widzów w Warszawie zapraszamy do udziału w wydarzeniu w Multikinie Ursynów (stacja metra Imielin).

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami dla widzów od 10 roku życia.

Bilety:
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego).
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl

Organizator: Multikino S.A.
Partner Strategiczny: British Council
Dystrybutor: Cikanek Management
Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy
Patroni: Aktivist, Sens, Magazyn Kulturalny, Mediarun.pl, Tygodnik Przegląd, Infomusic.pl, Polskamuza.eu, Superstarsi.pl, TerazTeatr.pl, trojmiasto.pl, Warsaw Insider oraz RMF Classic.
Mecenat: OSRAM

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi