Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Za dużo wszystkiego PREMIERA TR Warszawa

powrót
Za dużo wszystkiego PREMIERA TR Warszawa

28 czerwca 2024 r. w TR Warszawa odbędzie się premiera sztuki „Za dużo wszystkiego” wg scenariusza i w reżyserii Michała Buszewicza. Bilety na terazteatr.pl

„Za dużo wszystkiego” to próba zmierzenia się z mechanizmami organizującymi relacje pracy, z cieniami i blaskami rywalizacji, terrorem deadlinów i wszechobecnym przemęczeniem. Jak to się stało, że moment odpoczynku coraz częściej odkładamy na tzw. później, naiwnie wierząc, że wytrzymamy więcej (stając się ciałami idealnymi i nieśmiertelnymi)? Dlaczego nam się wydaje, że doba wytrzyma więcej, że nasze życia wytrzymają więcej, że z niewiadomego źródła nadejdzie w końcu upragniona pochwała albo nagroda i nagle wszystko się zmieni? Ile pracy trzeba włożyć, żeby spełniły się napędzane paliwem indywidualizmu pragnienia o byciu kimś wyjątkowym, kimś nie do zastąpienia, nie do podrobienia?

Praca jako faktor najmocniej definiujący nasze życie to informacja, którą czasem podajemy jeszcze zanim się komuś przedstawimy z imienia. To pole zmagań z naszym własnym poczuciem winy za to, że nie robimy tyle, ile byśmy chcieli_ały albo mogli_ły. To obszar, w którym rywalizujemy sami_e ze sobą. Czy żeby utrzymać pozycję w tym wyścigu, trzeba biec najszybciej jak się umie, a żeby przesunąć się do przodu – trzeba to robić jeszcze szybciej? Czy da się w ogóle dobiec do mety?

Twórcy i twórczynie:
scenariusz i reżyseria: Michał Buszewicz
scenografia i kostiumy: Dorota Nawrot
choreografia: Katarzyna Sikora
muzyka: Aleksandra Gryka
wideo: Michał Dobrucki
reżyseria światła: Klaudyna Schubert
asystentka reżysera: Kasia Gawryś
inspicjentka: Monika Tuniewicz
kierowniczka produkcji: Aleksandra Szklarczyk
asystentka scenografki: Julia Zawadzka

Obsada: Karolina Bednarek (gościnnie), Dobromir Dymecki, Mateusz Górski, Natalia Kalita, Rafał Maćkowiak, Adam Woronowicz (wideo)


27 czerwca 2024, godz. 19:00 PRZEDPREMIERA
28 czerwca 2024, godz. 19:00 PREMIERA
29 czerwca 2024, godz. 19:00
30 czerwca 2024, godz. 19:00
02 lipca 2024, godz. 19:00
Wszystkie spektakle gramy z pętlą indukcyjną.

TR Warszawa

Bilety online tutaj:

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi