Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Zgłoszenia do nagrody im. Haliny Machulskiej 2021

powrót
Zgłoszenia do nagrody im. Haliny Machulskiej 2021

W 2020 roku, świętując jubileusz 50 lecia Teatru Ochoty, powołaliśmy nagrodę imienia Haliny Machulskiej. Będziemy nagradzać nią artystki i artystów, pedagogów i pedagożki, osoby zajmujące się edukacją teatralną i artystyczną, którzy swoją pracą inicjują i konsekwentnie pielęgnują działania twórczych społeczności. Na zgłoszenia czekamy do 26 września 2021 r.

W zeszłym roku Nagrodę im. Haliny Machulskiej przyznaliśmy trzem wyjątkowym pedagożkom teatru: Aleksandrze Barczyk, Dorocie Kowalkowskiej oraz Grażynie Wydrowskiej.

Przyznając Nagrodę im. Haliny Machulskiej, zależy nam na uhonorowaniu osób, które inspirują do samodzielnej pracy i rozwoju, nie zatrzymując się wyłącznie na spektakularnych efektach scenicznych.
Chcemy tą nagrodą podkreślić rolę sztuki jako narzędzia inkluzywnego, wzmacniającego więzi i uwrażliwiającego społecznie. Jednocześnie działaniem tym pragniemy wyeksponować postać założycielki Teatru i jej dorobek.
Nagroda ma wymiar finansowy a laureatów wybierać będzie kapituła złożona z ekspertów w dziedzinie edukacji i pedagogiki teatralnej.


Nagroda im. Haliny Machulskiej from Teatr Ochoty on Vimeo.JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATA?
Do nagrody można zgłosić się osobiście, ale gorąco zapraszamy wszystkie instytucje, teatry, domy kultury, ale też uczestników działań do zgłaszania swoich instruktorów i instruktorek.

Zależy nam, żeby zgłoszenia zawierały wypowiedź na temat pracy kandydata lub kandydatki, przesłane w trybie opisanym w regulaminie.

Najważniejsze informacje:
- Na zgłoszenia czekamy do 26 września 2021 r.

-Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w Google Forms (który wymaga posiadania konta w serwisie google) lub poprzez wypełnienie wzoru formularza i odesłanie go na adres ognisko@teatrochoty.pl z dopiskiem: Nagroda im. H. Machulskiej, z imieniem i nazwiskiem kandydata/kandytatki w treści maila.

- Do zgłoszenia prosimy załączyć wypowiedź kandydata/kandydatki lub o kandydacie/kandydatce do Nagrody, zarejestrowaną w dowolnej formie (pisemnej, dźwiękowej, nagrania wideo, wizualnej). Chcemy dowiedzieć się o osobie zgłaszanej jak najwięcej: Kim jest? Z kim działa? Po co i jak współpracuje?

- Wypowiedzi można załączyć do formularza Google Forms lub przesłać za pomocą dysku wirtualnego ( np. Dysk Google, WeTransfer, Mega.nz) razem z wypełnionym zgłoszeniem na adres: ognisko@teatrochoty.pl

- Ogłoszenie nazwiska laureatki / laureata Nagrody oraz jej wręczenie odbędzie się w październiku 2021 r. w Teatrze Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich.

- Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Nagrody: https://teatrochoty.pl/projekt/nagroda-im-haliny-machulskie

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi