Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

biografia

Absolwentka PWST w Krakowie.
Debiutowała w roli Anny I w „Siedmiu grzechach głównych” w reż. J. Wiśniewskiego na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Występowała na deskach Teatru Starego i STU w Krakowie oraz Operetki Krakowskiej; Teatru Komedia, Studio Buffo oraz Ateneum w Warszawie.

Doskonała w rolach musicalowych, zaczęła od gł. roli - Roxy Hard - w „Chicago” w reż. K. Jasińskiego, potem „Panna Tutli Putli” i „Romeo i Julia" w reż. J. Józefowicza, spektaklu muzycznym „Człowiek z La Manchy” w reż. S. Zajączkowskiego oraz „Vichry” – multimedialnym widowisku muzycznym, produkcji polsko-czesko-słowackiej w reż. J Stańka

Od 2002 roku występuje na małym i dużym ekranie – m.in. seriale „Kryminalni”, „Na dobre i na złe”, " Tylko miłość”, "Na Wspólnej" oraz „Lawstorant” reż. M Haremski, „Kto nigdy nie żył” reż. A. Seweryn, "Miłość w przejściu podziemnym" reż J. Majewski „Sztuczki” A. Jakimowskiego i „Zamiana” w reż . K. Aksinowicza, „Ciacho” w reż.Patryka Vegi.

Talent taneczny ujawniła jako uczestniczka show TVN „Taniec z Gwiazdami”. Jej pozycję doskonale śpiewającej aktorki, umocnił Brylantowy Mikrofon – główna nagroda w Polsatowskim „Jak Oni śpiewają” (wcześniej zdobyła trzecią nagrodę w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku oraz wyróżnienie na Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w Sopocie).

Obecnie występuje w 4 spektaklach - "Wydmuszka" i "Lewe interesy" w warszawskim Teatrze KOMEDIA. W spektaklu „Fredro dla Dorosłych - mężów i żon” w warszawskim TEATRZE 6. PIĘTRO i „Miłość i Polityka” w Teatrze A. Mickiewicza w Częstochowie.

4.4 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić artystę? załóż konto

szukaj w artystach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi