Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

biografia

Jest absolwentką Studia Aktorskiego przy Teatrze Żydowskim w Warszawie. W listopadzie 2006 r. obroniła dyplom aktorski przed Komisją ZASP-u. Zadebiutowała na scenie Teatru Żydowskiego w 2004 roku przedstawieniem Między dniem a nocą - Dybuk.

Według niej w aktorstwie największym wyzwaniem jest przełamywanie barier oraz eksponowanie emocji towarzyszących tworzeniu nowej postaci. Jest to ciągłe zmaganie się z własną niedoskonałością. Bardzo lubi kontakt z ludźmi. Lubi poznawać nowe osoby, wchodzić w nowe środowiska. Na co dzień stara się zarażać wszystkich swoją pogodą ducha.

W Teatrze Rampa gra obecnie w przedstawieniach: Tajemniczy ogród (Mary Lennox), Wielka wyprawa (Lalka), W pogoni za bajką (Dworzanka / Kopciuszek) oraz Nie uchodzi, nie uchodzi... czyli damy i huzary (Zosia), i Mistrz i Małgorzata (Adelfina Buzdiak), Żyd (Anglistka ), Tango Piazzolla (Lucia). Występuje również w rockowym musicalu Jeździec burzy, oraz najnowszych produkcjach dla dzieci - bajce muzycznej Calineczka i musicalu familijnym Awantura o Basię.

Poza Teatrem Rampa można ją zobaczyć w Teatrze Żydowskim w Warszawie, gdzie gra w przedstawieniach takich jak: Skrzypek na dachu, W nocy na starym rynku, Kamienica na Nalewkach, Tradycja, Zaczarowana noc i Księga raju.

Zagrała także w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie wcieliła się w postać Diany Barry w Ani z Zielonego Wzgórza. Gościnnie występuje również w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, kreując postać Mary w spektaklu Tajemniczy ogród.

Stawia sobie coraz to nowe wyzwania. Ukończyła studia o kierunku Integracja Europejska na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizując się w marketingu politycznym. W roku 2011 obroniła dyplom magisterski na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Przyświeca jej motto: "W każdej dziedzinie staraj się być artystą".

5.3 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić artystę? załóż konto

szukaj w artystach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi