Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

ID

ID

Tragedia

Teatr Współczesny w Szczecinie

autor: Marcin Liber
reżyser: Marcin Liber
premiera: 19.12.2008
cena biletów: 18-32 zł
czas trwania spektaklu: 60 min.

Scenariusz na podstawie reportaży Angeliki Kuźniak i Renaty Radłowskiej. Wykorzystano również fragment powieści „Łaskawe” Jonathana Littella. Trzy reportaże. Trzy dusze. Trzy ciała. Posłuchajmy opowieści Heidi, Sylwina i Marii. Cieszmy się i smućmy, że nam to nie grozi. Cieszmy...

więcej

losowe osoby z obsady

zobacz wszystkie

portret: Robert Gondek

Robert Gondek

Maria Od Cegieł

portret: Arkadiusz  Buszko

Arkadiusz Buszko

Sylwin Rubinstein

losowe osoby z zespołu

zobacz wszystkie

galeria zdjęc (5/8)

zobacz wszystkie

  • Włodzimierz Piątek
  • Włodzimierz Piątek
  • Włodzimierz Piątek
  • Włodzimierz Piątek
  • Włodzimierz Piątek
nagrody, wyróżnienia

- 44. Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2009 w Szczecinie: Nagroda Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego twórcze posłużenie się współczesnymi kodami kulturowymi - XV Ogólnopolski Konkurs Na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej: Dla Beaty Zygarlickiej - indywidualne wyróżnienie za rolę żeńską - za rolę Heidi/Andreasa - XII Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej "INTERPRETACJE" w Katowicach: Marcin Liber został nagrodzony przez dwóch jurorów: Jerzego Juk-Kowarskiego i Janusza Głowackiego, zdobywając tym samym najwięcej nagród ze wszystkich prezentowanych przedstawień. - Angelika Kuźniak, autorka reportażu "Zabijali we mnie Heidi", na podstawie którego powstał scenariusz spektaklu, otrzymała w grudniu 2008 roku nagrodę dziennikarską Grand Press 2008 - za najlepszy reportaż prasowy.

mecenasi

Spektakl zrealizowany w koprodukcji Teatru Współczesnego w Szczecinie, Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie i festiwalu TEMPS D’IMAGES 2009 organizowanym przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

komentarze
comments powered by Disqus

5.0 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić spektakl? załóż konto

najnowsze zdjęcie

więcej

ID

szukaj w spektaklach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi