Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

opis

opis sztuki

Czy pamiętacie przygody wesołego Psiakościa i romantycznej Wilczki? A ich leśnych przyjaciół? Oto dalsze losy tej szalonej i rozśpiewanej psio-wilczej rodziny. Miłość w przebudowie, rodzina w rozbudowie – istny cyrk i jak zwykle kupa śmiechu!!! Nowe historie i zdarzenia rozgrywające się na granicy lasu i miasta mają rozpoznawalny styl i doskonały dowcip pierwowzoru. Przekonajcie się koniecznie sami co zbroiła Kostka, kim jest Plamka, no i Klops oraz czy Pudel wciąż zadziera nosa. 
Marta Guśniowska stworzyła kolejne przygody zwierzęcych bohaterów, nadając im jak zwykle charakterystyczne rysy, tak doskonale znane z jej dramatopisarstwa. Obok wartkiej historii pełnej dynamicznych zwrotów akcji, roi się tu od dowcipów i gier językowych. Nie sposób nie polubić tych postaci – stworzonych z inteligencją i ogromnym wyczuciem sceny. 
Ta kontynuacja uwielbianego zarówno przez dzieci, jak i dorosłych musicalu opowiada o zwierzętach, które dokładnie tak samo jak ludzie – kochają, cierpią, buntują się i poszukują szczęścia. W leśnej rodzinie każdy z nas znajdzie trochę z własnej familii, a poruszane w spektaklu problemy, jak chociażby dziecięca zazdrość o nowego członka rodziny, młodzieńcza miłość czy międzypokoleniowe kłopoty z komunikacją, znane są przecież nie tylko zwierzęcym bohaterom. Ten mądry i rozśpiewany spektakl w lekki sposób opowiada o rzeczach ważnych, a chwilami i trudnych. Wykorzystana przez twórców konwencja lalkowego musicalu sprawia, że przedstawienie intryguje nie tylko treścią, ale również formą. Niezliczona ilość zabawnych lalek, tzw. mupetów, doskonale sprawdza się w komunikacji z dziecięcymi widzami, których zaintryguje z pewnością również nietypowe umiejscowienie widowni i bliskość rozgrywanej akcji.

5.0 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić spektakl? załóż konto

szukaj w spektaklach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi