Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

opis

opis spektaklu

Twórcy przedstawienia nie zapomnieli jak ważnym czasem jest dzieciństwo i pozwolili, by dziecięca spontaniczność, otwartość i szczerość stały się ich przewodnikiem. Artyści uwierzyli w dziecięcą mądrość i z małymi widzami chcą rozmawiać o tym co dla nich istotne i ciekawe, o problemach, które nigdy nie przestają być ważne i łączą pokolenia. Wspólnie będą poszukiwać odpowiedzi na pytanie czy lepiej jest mieć czy czuć?
Opowieść o odkrywaniu dzieciństwa, jest jednocześnie doskonałą okazją do odkrywania teatru i pokazywania najmłodszym widzom jego magii. To na oczach dziecięcej publiczności zmienia się kostiumy, tworzy muzykę, ożywia lalki. Otwarta struktura spektaklu pozwala również na zaproszenie publiczności do współtworzenia jego treści. Dołączcie do nas, bo ta bajka nie napisze się sama.

opis sztuki

Ten spektakl to podróż do okresu dzieciństwa, jako czasu stawiania pierwszych kroków i pytań. Jest to przedstawienie dla dzieci i o dzieciach, w którym aktorzy prowadzą publiczność do świata gry, zabawy i śmiechu. Bez infantylizacji i udawania artyści bawią się na scenie razem z dziećmi, poszukują radości w stwarzaniu postaci i przede wszystkim chcą dzielić się z widzami opowieścią, którą sami tworzyli podczas prób.
Najnowszy spektakl wybitnego słowackiego reżysera ma wyjątkową formę – jego treść aktorzy tworzyli wspólnie z reżyserem. Przez cały czas towarzyszyło im pytanie: O czym chcielibyśmy rozmawiać z dziećmi? W ten oto sposób powstał spektakl o snuciu opowieści, stwarzaniu historii i mocy opowiadania.

5.0 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić spektakl? załóż konto

szukaj w spektaklach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi