Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Polski Teatr Historii

Polski Teatr Historii

Dramatyczny

Mikołów

Dyrektor Naczelny : Sebastian Chmura
Dyrektor Artystyczny: Sebastian Dylnicki

43-190 Mikołów, ul. Pszczyńska 25
zobacz na mapie

Polski Teatr Historii - spektakle

galeria zdjęc (4/4)

zobacz wszystkie

  • fot. PTH
  • fot. PTH
opis

Myśląc o stworzeniu Teatru Prowincja postanowiliśmy zrobić coś, co koneserom teatru tradycyjnego może wydawać się artystycznie karkołomne. Postanowiliśmy powrócić do tradycji teatru nomadycznego, wędrownego - takiego, który przychodzi do widza. W zamyśle naszych poczynań tkwi docieranie tam, gdzie teatr dociera rzadko lub wcale. W czasach wszechobecnych multimediów i rzeczywistości cyfrowej zachęcamy do refleksji, próbujemy powstrzymać pęd życia codziennego i poprzez nasze spektakle przybliżyć świat wartości uniwersalnych.

Powstanie Teatru Prowincja wiążę się z chęcią niesienia Dobra i edukacji społeczeństwa. W związku z tym, że teatr przejawia w swoich występach wartości chrześcijańskie, odbiorców i widzów odnaleźliśmy także wśród wiernych. Wierzymy, że dzięki wspólnej determinacji uda nam się poprawić sytuację w społeczeństwie i zmienić sposób postępowania, nie tylko zagubionej młodzieży, ale i dorosłych, których przygniótł ciężar codziennego życia.

Teatr Prowincja tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, a przede wszystkim profesjonalni i dyplomowani aktorzy, którzy zdobyli uznanie na wielu scenach i estradach scen polski. W związku z naszą działalnością edukacyjną posiadamy liczne rekomendacje.

komentarze
comments powered by Disqus

5.0 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić teatr? załóż konto

najnowsze zdjęcie

więcej

szukaj w teatrach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi