Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr dla Dzieci Kameleon

Teatr dla Dzieci Kameleon

Dla dzieci

Kraków

Dyrektor Naczelny : Łukasz Rozwadowski

31-910 Kraków, Osiedle Na Skarpie 22/16
zobacz na mapie

opis

Trafiłeś do radosnego świata baśni, bajek i czarów, otwartego zarówno dla najmłodszych jak i tych trochę starszych.

Jesteśmy krakowskim teatrem dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz spektakle dla dzieci, imprezy plenerowe i okolicznościowe, kolorowe bale karnawałowe, a także prezenty dla wszystkich, od jedynego, prawdziwego - Świętego Mikołaja.

Nasze spektakle i imprezy są zawsze wesołe i radosne. Ładna scenografia, piękne stroje, muzyka i pełne zaangażowanie na scenie gwarantują każdemu widzowi - dzieciom i starszym - świetną zabawę i dobry humor. Mając w ręku możliwość oddziaływania na wiele młodych umysłów, staramy się aby nasze bajki były zawsze pouczające, zabawne i rozwijające wyobraźnię dziecka. Nasz teatr sprawia radość i daje uśmiech dzieciom nie tylko w samym Krakowie, ale również poza jego granicami - bywamy w różnych zakątkach Polski i wszędzie jesteśmy gwarancją dobrej zabawy i udanej imprezy.

Zapraszamy w magiczną podróż do kolejnych podstron naszego serwisu, które przedstawiają nas, nasz teatr, jego ofertę, spektalke, a galeria dokumentuje gwarantowane przez nas uśmiechy dzieci podczas naszych przedstawień i imprez.

komentarze
comments powered by Disqus

4.7 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić teatr? załóż konto

szukaj w teatrach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi