Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Druga Strefa

Teatr Druga Strefa

Dramatyczny

Warszawa

Dyrektor Naczelny : Sylwester Biraga
Dyrektor Artystyczny: Sylwester Biraga
data powstania: 1989

02-652 Warszawa, ul. Magazynowa 14a
zobacz na mapie

Kasa: 606 295 607

galeria zdjęc (5/10)

zobacz wszystkie

  • fot. Teatr Druga Strefa
  • Obsada spektaklu w barwnych strojach / fot. Paweł Rybałtowski
  • fot. Dorota Bagiński
  • fot. Hektor Werios
  • Mój boski rozwód / fot. Teatr Druga Strefa
opis

TEATR DRUGA STREFA funkcjonuje od 1989 roku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Zajmuje przestrzeń 1000 m² i ma do dyspozycji cztery sale teatralne, z których największa pomieści 80 widzów. Długie hole zapewniają miejsce ekspozycjom artystycznym a kawiarnia teatralna wraz z VIP Room umilają oczekiwanie na spektakl.
Motywem przewodnim działalności Sylwestra Biraga, założyciela i dyrektora artystycznego Teatru Druga Strefa jest kreowanie przestrzeni teatralnej jako miejsca spotkania twórców i odbiorców.
W repertuarze znajdują się pozycje z różnorodnych gatunków teatralnych skierowanych do widza poszukującego awangardy w tematyce i środkach wyrazu, jak również pragnących rozrywki na dobrym poziomie, pamiętając jednocześnie o młodej widowni.
Teatr jest miejscem licznych wydarzeń pozateatralnych takich jak wystawy malarskie, graficzne i fotograficzne, pokazy filmów i promocje książek. Wiele spektakli jest ukłonem w stronę widza poprzez promowanie systemu Pay What You Want.
Teatr jest organizatorem popularnych Dni Teatru na Mokotowie. Od lat uczestniczy w międzynarodowych festiwalach ze spektaklami, które są tam nagradzane. Zaprasza też do współpracy twórców z innych ośrodków teatralnych.

komentarze
comments powered by Disqus

6.7 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić teatr? załóż konto

najnowsze zdjęcie

więcej

szukaj w teatrach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi