Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Lalek Bajka

Teatr Lalek Bajka

Dla dzieci | Teatr Lalek

Barcice

data powstania: 2007

33-342 Barcice, Przysietnica 161
zobacz na mapie

opis

Teatr Lalek BAJKA istnieje od kwietnia 2007 roku. Powstał jako teatr objazdowy. Teatr przyjeżdża przede wszystkim do swoich widzów w szkołach podstawowych i przedszkolach. Stanowimy zespół młodych i kreatywnych ludzi lubiących pracę z dziećmi. Współpracujemy z domami kultury, szkołami, przedszkolami, muzeami, kinami, ośrodkami wczasowymi i kolonijnymi, placówkami wychowawczymi i opiekuńczymi.
obrazek

Teatr Lalek BAJKA pracuje na własnych scenariuszach w swej ofercie zawiera przedstawienia obrazujące legendy, baśnie oraz bajki mające przesłania wychowawcze i profilaktyczne. Taka forma teatru jest jedną z prostych form wprowadzenia elementów kulturowych w edukacje i wychowanie dzieci. Mali widzowie uczą się odróżniać dobro od zła, przeżywają emocje na żywo. Zarówno przedstawienia oparte na legendach czy bajkach i współczesne nie tylko bawia ale również uczą młode pokolenie.

Prócz przedstawień teatralnych i repertuaru Teatru Lalek "BAJKA", jesteśmy organizatorami różnorodnych imprez kulturalno-oświatowych takich jak festyny dla dzieci, konkursy, zabawy okolicznościowe, spotkania z bohaterami naszych spektakli.

komentarze
comments powered by Disqus

6.0 / 10

średnia ocena użytkowników

... / 10

Chcesz ocenić teatr? załóż konto

szukaj w teatrach
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi