Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Rozrywka kocha kino. 24. Gala Sylwestrowa na BIS

koncert

Teatr Rozrywki

cena biletów: 30-85 zł

opis

To będzie muzyczna podróż przez ekrany kin całego świata. Piosenki i utwory instrumentalne, które zabrzmią podczas koncertu są kompozycjami stworzonymi na potrzeby największych kinowych produkcji. Zagramy i zaśpiewamy, a także zatańczymy przeboje z filmów La La Land, D’Artagnan, Śniadanie u Tiffany’ego, Król Lew, Gorączka sobotniej nocy, Wyznania gejszy, Kogel mogel i wielu, wielu innych.

Będzie to muzyka z wielkich produkcji amerykańskich, kameralnych obrazów europejskich, filmów animowanych i muzycznych, kolorowych i czarno-białych.

Zrobimy wszystko, by Państwo poczuli się jak na rozdaniu nagród filmowych. Jak gdy 24-karatowe statuetki zapierają dech w piersiach nie tylko żądnych ich aktorów, ale i publiczności. Czyli – Państwa! Będzie światowo, filmowo, „Rozrywkowo”!

W koncercie SYLWESTER NA BIS wystąpi niemal cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska.

pomysł: Łukasz Skrzypecki
scenariusz, reżyseria: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki
kierownictwo muzyczne: Mateusz Walach
kierownictwo wokalne: Ewa Zug
choreografia: Henryk Konwiński, Katarzyna Buczkowska, Barbara Ducka, Natalia Gajewska, Zuzanna Marszał, Małgorzata Mazurkiewicz, Maciej Cierzniak, Kryspin Hermański, Krzysztof Konopka
kostiumy: Magdalena Wiluś
asystent choreografa: Natalia Gajewska
prowadzący: Anna Ratajczyk, Kamil Franczak

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi